Skip to content

WhatsApp Aero’da Yayın Listesi Nasıl Bulunur?

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR), wsaero.org(TR)

Dostlarım! WhatsApp Aero Broadcast’in ne işe yaradığını zaten bildiğinize eminim: WhatsApp Aero Broadcast’te yalnızca yönetici mesaj gönderebilir, diğer üyeler yalnızca mesaj alabilir. Bu özellik bildirim vermek için çok kullanışlıdır. Ancak, birisi sizi WhatsApp Aero Broadcast’e çektiğinde, WhatsApp Aero Broadcast’te mesaj göndermeye başlamadığı sürece bu konuda bir uyarı almayacağınızı bilmeniz gerekir. Öyleyse, soru ortaya çıkıyor – WhatsApp Aero Broadcast listesini nasıl buluruz? Bir yayın listesini nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki makaleye başvurabilirsiniz

Yayın listesini keşfetmenin yolu:

  1. Sohbetler sekmenize gidin ve Yayın Listesi’ne tıklayın.
  2. WhatsApp Aero yayın listesini kişiler listenizde görüntüleyin.

WhatsApp Aero yayın listesi neden bulunamıyor:

  • İlk olarak, yayın listelerinden herhangi birini bulamadığınızda, WhatsApp Aero yayın listelerinden herhangi birine çekilip çekilmediğinizi düşünmeniz gerekir.
  • İkinci olarak, bir WhatsApp Aero yayın listesi oluşturduğunuzda ancak yine de nerede olduğunu bulamadığınızda. Bunun nedeni, listeye maksimum WhatsApp Aero yayın listesinin sağlayabileceğinden daha fazla kişi eklemiş olmanız veya kişilerinizin kimsenin onları yayın listesine eklemesine izin vermeyecek şekilde ayarlamış olması olabilir.

Özetle, WhatsApp Aero Yayın listesi varsayılan olarak görünür olmadığından, yayın listesine eklenip eklenmediğiniz konusunda özellikle dikkatli olmanız gerekir. Bunun yanı sıra Yayın listesini görüntülediğinizde Sohbet sekmesinde Arşiv seçeneğini bulmanız gerekiyor. WhatsApp Aero Broadcast listesinin en büyük faydası, başkaları tarafından sağlanan bilgilerden rahatsız olmadan önemli mesajları bildirmeyi net ve güvenilir hale getirmesidir. Ve WhatsApp Aero Broadcast, kullanıcıların kişi eklemeden birbirlerine katılmalarını sağlar. Ve bu özellik, yöneticilerin önemli mesajları yabancılara arkadaş olmak zorunda kalmadan iletmesine olanak tanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *