Skip to content

WhatsApp Aero Sohbetleri Nasıl Dışarı Aktarılır

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi:aerows.org(EN),whatsaero.org(BR),wsaero.org(TR)

WhatsApp Aero sohbetleri otomatik olarak kaydedilebilmesine rağmen, WhatsApp Aero sohbetlerinin nasıl dışa aktarılacağını bilmek isteyen hala birçok kullanıcı var. Bu makale bu soruları yanıtlamak için tasarlanmıştır ve WhatsApp Aero sohbetlerinin nasıl dışa aktarılacağını ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

WhatsApp Aero sohbetlerini dışa aktarmak zor bir iş değildir. WhatsApp Aero’nun kendisi otomatik yedeklemelere sahiptir, ancak bu yeterli değildir. Bu nedenle WhatsApp Aero geliştirme ekibi, WhatsApp Aero’nun bu özelliğe sahip olmasına karar verdi – WhatsApp Aero sohbetlerini düzenli olarak Google Drive’a aktarma yeteneği.

WhatsApp Aero Sohbetlerini Dışa Aktarma Adımları

  1. WhatsApp Aero’yu açın ve sağ üst köşedeki üç dikey noktaya tıklayın. Ayarlar’ı seçin.
  2. Ayarları seçtikten sonra, Sohbet seçeneğini bulmanız gerekecektir.
  3. yedeklemek istediğiniz sohbetleri seçin ve WhatsApp Aero sohbetlerini başarıyla dışa aktarmak için daha fazla seçeneğine tıklayın. sohbetlerden herhangi bir medyayı dışa aktarmayı da seçebilirsiniz.
  4. Daha sonra WhatsApp Aero sohbetlerini e-posta yoluyla dışa aktarabilirsiniz. Dışa aktarılan tüm WhatsApp Aero sohbetleri e-posta adresinize gönderilecektir.

Arkadaşlar! Gördüğünüz gibi WhatsApp Aero sohbetlerini dışa aktarmak çok kolay bir iş! Eğer önemli WhatsApp Aero sohbetleriniz varsa, WhatsApp Aero sohbetlerini nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin ve kendi sohbetlerinizi dışa aktarın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *